Programowanie

Projektujemy strony internetowe z wykorzystaniem technologii HTML 5, CSS 3, JavaScript, JQuery, Twitter Bootstrap. Dodatkowo zajmujemy się mechaniką strony wykorzystując MySQL, PHP.

Możliwości

Nasza firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych zarówno od podstaw, co pozwala na najdokładniejsze dostosowanie strony do potrzeb klienta, jak i z użyciem istniejących szablonów, co z kolei pozwala na jak najszybsze wdrożenie strony.

Projektujemy firmowe strony internetowe

Najistotniejszym czynnikiem podczas projektowania strony internetowej jest dobry kontakt z klientem. Dzięki rozmowie wspólnie dopasowujemy stronę do potrzeb i nanosimy poprawki, gdy jest taka potrzeba. Jesteśmy w pełni zaangażowani i konsekwentnie dążymy do jak najlepszych efektów naszej pracy.

Tworzenie stron internetowych jest naszą pasją

Gdyby ludzie byli dobrzy tylko ze strachu przed karą albo w nadziei uzyskania nagrody, byłoby to bardzo przykre.

~ Albert Einstein

Gdybyśmy programowali tylko w nadziei uzyskania nagrody… Na szczęście nasz zespół tworzy strony internetowe głównie z pasji. Każda nowo stworzona strona internetowa jest dla nas cennym doświadczeniem i do każdej podchodzimy jak do dzieła sztuki, dopieszczając w niej wszystkie elementy.

Technologia

Nasze witryny tworzone są w oparciu o najnowsze technologie. Tworzymy strony mobilne i responsywne, dzięki czemu strony dopasowują się do ekranów smart-fonów, tabletów. Wykorzystujemy technologie front-endowe (odnośnie wyglądu strony) takie jak HTML 5, CSS 3, Twitter Bootstrap, JavaScript, JQuery, oraz back-endowe (odnośnie mechaniki strony) PHP, MySQL.